Specifications
| Product color | White |
| Cable length | 1.5m |
| Power | MAX.60W |
| Voltage | 220-240V~ |
| Current | 16A |
| Frequentie | 50/60Hz |
| CRI | Ra≥80 |
| Hg(mg) | Zero |
| Safety level of luminaire | Current |
| IP Rating | IP20 |
| Environment | Indoor |
| Working Temperature | -10℃~40℃ |
| Net weight of a single product | 860g |
| Life span | 25000h |
| Materiaal | pc,Copper |
| Certificering | CE,RoHS |
| Unit package qty | 1 |
| Package | pc/box |
| Number of outer packs | 9 |
| Outer Package | pc/box |
| EAN-code | 8433325415570 |
| Artikelnummer | B1031143H |