Specificaties
| Productkleur | Grijs |
| Lamp Holder | E27 |
| MEAS | Φ380*H160mm |
| Wire | 3x0.75mm² |
| Snoerlengte | 1.1m |
| Vermogen | 60W |
| Spanning | 220-240 V~ |
| Frequency | 50/60Hz |
| Hg (mg) | nul |
| Veiligheidsniveau van armatuur | I |
| IP waarde | IP20 |
| Environment | Binnen |
| Working Temperature | -20℃~40℃ |
| Installatie methode | Ophanginstallatie |
| Nettogewicht van een product | 570g |
| Levensduur | 20000h |
| Main Materials | Ijzer,Doek |
| Certification | CE, RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 4 |
| Verpakking | Een / doos |