Specifications
| category | Stage lights |
| Product color | White |
| Light color | RGB |
| Selling points description | 360° automatic rotation |
| Fitting | E27 |
| Power | 3W |
| Voltage | 230V~ |
| Current | 19mA |
| Frequentie | 50Hz |
| PF | >0.1 |
| Beam angle | 180° |
| Hg(mg) | Zero |
| IK Protection | IK07 |
| IP Rating | IP20 |
| Environment | Indoor |
| Working Temperature | 0℃~85℃ |
| Net weight of a single product | 130g |
| Life span | 20000h |
| Materiaal | pc |
| Certificering | CE,RoHS |
| Unit package qty | 1 |
| Package | piece/Blister packing |
| Mid-package quantity | 5 |
| M.Package | piece/Heat shrink film |
| Number of outer packs | 50 |
| Outer Package | pc/box |
| EAN-code | 8433325203382 |
| Artikelnummer | B10409RZJ |