Specifications
| category | LED shadowless connection purification lamp |
| Product color | White |
| Light color | White light |
| Selling points description | It is gentle on the eyes with no visible flicker.;The lamp has a patented shell design that emits light at a large angle, reducing dark areas. |
| Length | L1.5m |
| The maximum number of lamp connections | 15pcs |
| Number of beads | 312LED |
| Power | 30W |
| Voltage | 220-240V~ |
| Current | 135mA |
| Frequentie | 50/60Hz |
| Color Temperature | 6500K |
| Luminous flux | 3000lm |
| CRI | Ra≥80 |
| PF | >0.9 |
| DF | ≥0.9 |
| Beam angle | 120° |
| Hg(mg) | Zero |
| Incandescent Lamp Power | 200W |
| EEI | A+ |
| IK Protection | IK08 |
| Safety level of luminaire | II |
| IP Rating | IP20 |
| Environment | Indoor |
| Working Temperature | -20℃~40℃ |
| Net weight of a single product | 826.7g |
| Life span | 35000h |
| Switching frequency | 10000times |
| Materiaal | pc |
| Certificering | CE,RoHS |
| Unit package qty | 1 |
| Package | pc/box |
| Number of outer packs | 12 |
| Outer Package | pc/box |
| EAN-code | 8433325207717 |
| Artikelnummer | B10402UXG |