Specifications
| Product color | White |
| Sensor type | Light sensitive induced |
| Light color | Warm light |
| Power | 0.5W |
| Voltage | 220-240V~ |
| Current | 0.017A |
| Frequentie | 50/60Hz |
| Color Temperature | 3000K |
| Luminous flux | 20lm |
| CRI | Ra≥80 |
| Beam angle | 120° |
| Hg(mg) | Zero |
| Safety level of luminaire | II |
| IP Rating | IP20 |
| Environment | Indoor |
| Working Temperature | -20℃~40℃ |
| Net weight of a single product | 40g |
| Life span | 25000h |
| Materiaal | pc,PS |
| Certificering | CE,RoHS |
| Unit package qty | 1 |
| Package | piece/Blister packing |
| Mid-package quantity | 8 |
| M.Package | piece/Heat shrink film |
| Number of outer packs | 120 |
| Outer Package | pc/box |
| EAN-code | 8433325411787 |
| Artikelnummer | B103083TQ |