Specifications
| Model | ST64 |
| Product color | Smoky grey |
| Light color | Warm light |
| Fitting | E27 |
| Power | 4W |
| Voltage | 220-240V~ |
| Current | 12mA |
| Frequentie | 50/60Hz |
| Color Temperature | 1800K |
| Luminous flux | 140lm |
| CRI | Ra≥80 |
| Beam angle | 320° |
| Hg(mg) | Zero |
| IP Rating | IP20 |
| Environment | Indoor |
| Working Temperature | -10℃~40℃ |
| Net weight of a single product | 40g |
| Life span | 15000h |
| Materiaal | Glass |
| Certificering | CE,RoHS |
| Unit package qty | 1 |
| Package | piece/Blister packing |
| Mid-package quantity | 5 |
| M.Package | piece/Heat shrink film |
| Number of outer packs | 50 |
| Outer Package | pc/box |
| EAN-code | 8433325315498 |
| Artikelnummer | B10106N0Q |