Specifications
| Model | Round |
| Product color | wit&zwart |
| Battery included or not | Yes |
| The battery type | Lithium batteries |
| Light color | rgbic |
| Type of solar panel | polycrystalline silicon |
| Solar panel size | Φ144mm |
| Power | 0.6W |
| Voltage | DC3.7V |
| Current | 140mA |
| Hg(mg) | Zero |
| Battery life | MAX.12h |
| Safety level of luminaire | III |
| Charging time | 4-6H |
| Solar panel power | 1.75W |
| Solar panel voltage | DC5.5V |
| Solar panel current | 320mA |
| IP Rating | IP65 |
| Environment | Outdoor |
| Working Temperature | -25℃~40℃ |
| Battery capacity | 2000mAh |
| Net weight of a single product | 330g |
| Life span | 25000h |
| Switching frequency | 12500times |
| Materiaal | Plastic |
| Certificering | CE,RoHS |
| Unit package qty | 1 |
| Package | pc/box |
| Number of outer packs | 20 |
| Outer Package | pc/box |
| EAN-code | 8433325218065 |
| Artikelnummer | B10201AQ6 |