Specifications
| Product color | Grey |
| Inner diameter | ID16mm |
| Outer diameter | OD17.4mm |
| Length | 1.5m |
| Norm | German & Italian Type |
| Environment | Indoor |
| Net weight of a single product | 1g |
| Materiaal | PE |
| Certificering | CE,RoHS |
| Unit package qty | 1 |
| Package | piece/Header bag |
| Mid-package quantity | 12 |
| M.Package | pc/bag |
| Number of outer packs | 60 |
| Outer Package | pc/box |
| EAN-code | 8433325209704 |
| Artikelnummer | B20104VUY |