Specificaties
| Type | Socket |
| Modell | Rond |
| Productkleur | Black |
| Beschrijving verkooppunten | Materiaal van goede kwaliteit, stevig materiaal;Koperen onderdelen van goede kwaliteit;Beschermt kinderen tegen elektrische schokken;Gecertificeerd door CE, duurzaam. |
| MEAS | L152*W82*H40mm |
| Socket | 16A 250V~ |
| Applicable standards | German type |
| Environment | Binnen |
| Nettogewicht van een product | 120g |
| Main Materials | pc |
| Certification | CE, RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | pc/plastic zak |
| Middelste pakket aantal | 6 |
| M.Pakiet | st./zak |
| Buitenverpakking qty | 6 |
| Verpakking | Een / doos |