Specificaties
| Productkleur | Black |
| Beschrijving verkooppunten | Audio- en videokabel 3RCA-3RCA;3m |
| Description du produit audio/vidéo | 3RCA PLUG NAAR 3RCA PLUG KABEL, 3M |
| Wire | OD2.6*7.8mm 10*0.10mm CCS |
| Snoerlengte | 3m |
| Nettogewicht van een product | 100g |
| Main Materials | pvc,ccs |
| Certification | CE |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | st/Papieren koker |
| Middelste pakket aantal | 12 |
| M.Paket | st/Krimpfolie |
| Buitenverpakking qty | 72 |
| Verpakking | Een / doos |