Specifications
| Product color | Black |
| Selling points description | Audio&video cable 3.5mm stereo plug to 3.5mm stereo plug;1.8m |
| Audio/Video Product Description | Audio&video cable 3.5mm stereo plug to 3.5mm stereo plug |
| Wire | OD3.5mm |
| Cable length | 1.8m |
| Net weight of a single product | 60g |
| Materiaal | pvc,ccs |
| Certificering | CE |
| Unit package qty | 1 |
| Package | piece/Blister packing |
| Mid-package quantity | 12 |
| M.Package | piece/Heat shrink film |
| Number of outer packs | 96 |
| Outer Package | pc/box |
| EAN-code | 8433325187781 |
| Artikelnummer | B20104KTR |