Specifications
| Product color | Black |
| Selling points description | Audio&video cable 3.5mm stereo plug to 3.5mm stereo plug;1.5m |
| Audio/Video Product Description | Audio&video cable 3.5mm stereo plug to 3.5mm stereo plug |
| Wire | OD2.2*6.0mm 7/0.10CU*3C |
| Cable length | 1.5m |
| Net weight of a single product | 30g |
| Materiaal | pvc,Copper |
| Certificering | CE,RoHS |
| Unit package qty | 1 |
| Package | piece/Blister packing |
| Mid-package quantity | 12 |
| M.Package | piece/Heat shrink film |
| Number of outer packs | 96 |
| Outer Package | pc/box |
| EAN-code | 8433325211295 |
| Artikelnummer | B20104WSN |