| Specifications | |
|---|---|
| Model | SL03 |
| Product color | grijs&wit |
| Dimension | L52.8*W51*H53.6cm |
| Power | 10W |
| Voltage | DC12V |
| Network configuration method | WiFi+Bluetooth |
| For | Cats |
| Volume | 11L |
| Net weight of a single product | 8.3kg |
| Main Materials | PP,abs,pom |
| Certification | CE,RoHS,FCC,UL |
| Unit package qty | 1 |
| Package | piece/Kraft box |
| Number of outer packs | 1 |
| Outer Package | pc/box |