Specifications
| category | T-shape connector |
| Product color | Wit & transparant |
| Selling points description | 10mm width of panel |
| Voltage | 250V~ |
| Current | 2.5A |
| Frequentie | 50/60Hz |
| IP Rating | IP54 |
| Environment | Indoor and outdoor |
| Working Temperature | -20℃~40℃ |
| Net weight of a single product | 26g |
| Life span | 20000h |
| Materiaal | pvc,Copper,pc |
| Certificering | CE,RoHS |
| Unit package qty | 1 |
| Package | piece/Header bag |
| Mid-package quantity | 5 |
| M.Package | piece/Heat shrink film |
| Number of outer packs | 100 |
| Outer Package | pc/box |
| EAN-code | 8433325290436 |
| Artikelnummer | B10303HU8 |