Specificaties
| Productkleur | Black |
| Button Type | Knopschakelaar |
| Beschrijving verkooppunten | 24H programmeerbare timer;Ontwerp met hitteplaat op de bodem en warmhoudfunctie;30 seconden anti-drup functie;Automatische uitschakelfunctie van 40 minuten;Afneembaar en wasbaar filter met hoge dichtheid;Kan van hoog borosilicaatglas |
| MEAS | L253*W176*H308mm |
| Snoerlengte | 0.7m |
| Vermogen | 750W |
| Slaapstand stroomverbruik | ≤0.8W |
| Spanning | 220-240 V~ |
| Frequency | 50-60Hz |
| Planning | 24h |
| Applicable standards | Europese normen |
| Volume | 1.25L |
| Nettogewicht van een product | 1.4kg |
| Main Materials | Plastic,Glas,Roestvrij staal |
| Certification | CE, RoHS, LFGB |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 4 |
| Verpakking | Een / doos |