Specifications
| Product color | Wit&Oranje |
| Battery included or not | Yes |
| Selling points description | Retro design;3 wind speeds |
| Fan plate | 3 blades |
| Diameter of the grille | D170mm |
| Cable length | 1.2m |
| Power | 4.5W |
| Voltage | DC5V |
| Speed setting | 3 settings |
| RPM | 3000 r/min |
| Wind type | Normal wind |
| Powerful airflow | 4m/s |
| Applicable area | 2㎡ |
| Norm | VDE |
| Net weight of a single product | 300g |
| Materiaal | abs,PP |
| Certificering | CE,RoHS |
| Unit package qty | 1 |
| Package | pc/box |
| Number of outer packs | 24 |
| Outer Package | pc/box |
| EAN-code | 8433325409784 |
| Artikelnummer | B301013KU |