Specificaties
| Productkleur | Wit |
| Button Type | Mechanisch |
| Batterij inbegrepen of niet | OF |
| Beschrijving verkooppunten | 7 bladen zorgen voor zachte wind;3 snelheden;Horizontale zwaai;2 mogelijke hoogtes, dubbel gebruik als staand ventilator of tafelventilator;Stabiele anti-kantelbasis |
| Ventilatorplatte | 7 bladen |
| MEAS | L400*W400*H1100mm |
| Diameter van het rooster | D400mm |
| Snoerlengte | 1.5m |
| Vermogen | 45W |
| Spanning | 220-240V ~ |
| Frequency | 50-60Hz |
| Snelheidsinstelling | 3 standen |
| RPM | 1150 U/min |
| Windtype | De koude wind |
| Krachtige luchtstroom | 4.0m/s |
| Applicable area | 30㎡ |
| Applicable standards | VDE |
| Nettogewicht van een product | 4.5kg |
| Main Materials | De activa van polypropyleen. |
| Certification | CE, RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 1 |
| Verpakking | st/Gekleurd karton |