Specificaties
| Productkleur | Wit |
| Lichte kleur | Warm licht-Daglicht |
| Beschrijving verkooppunten | Ontwerp van massief houten ventilatorbladen;DC35W stille puur koperen motor;Ontwerp met omgevingslamp aan de zijkant;Traploos dimmen en kleuraanpassing;Timerfunctie;Tweerichtingsrotatie;Geheugenfunctie |
| Ventilatorplaat | 5 bladen |
| MEAS | Φ1320*H416mm |
| Vermogen | Lamp:20W/Ventilator:30W/Module:17W |
| Slaapstand stroomverbruik | ≤0.5W |
| Spanning | 220-240 V~ |
| I | 295mA |
| Frequency | 50/60Hz |
| Kleurtemperatuur | 2700K-6500K |
| Lichtstrom | 1960 lm |
| CRI | Ra≥80 |
| VERPLAATSINGSFACTOR(DF) | ≥0.9 |
| Stralingshoek | 120° |
| Hg (mg) | nul |
| Incandescent Lamp Power | 124W |
| EEI | E |
| Snelheidsinstelling | 6 standen |
| RPM | 85-135 r/min |
| Veiligheidsniveau van armatuur | I |
| Maximaal volume | 47dB |
| Applicable area | 15-30㎡ |
| IP waarde | IP20 |
| Environment | Binnen |
| Working Temperature | -10℃~45℃ |
| Installatie methode | Ophanginstallatie |
| Nettogewicht van een product | 4.2kg |
| Levensduur | 25000h |
| Main Materials | Ijzer,Koper,Houten |
| Certification | CE, RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | st/Kraftpapier doos |
| Buitenverpakking qty | 1 |
| Verpakking | Een / doos |