Specifications
| Product color | Black |
| Fitting | E27 |
| Power | MAX.40W |
| Socket parameter | 4A 250V~ |
| Environment | Indoor |
| Net weight of a single product | 147.8g |
| Materiaal | pc,Ceramic |
| Certificering | CE,RoHS |
| Unit package qty | 1 |
| Package | piece/Blister packing |
| Mid-package quantity | 6 |
| M.Package | piece/Heat shrink film |
| Number of outer packs | 36 |
| Outer Package | pc/box |
| EAN-code | 8433325185329 |
| Artikelnummer | B20102CUI |