Specifications
| category | With switch |
| Product color | Black |
| Holes | 2WAYS |
| Power | MAX.3680W |
| Plug parameter | 16A 250V~ 2P+E |
| Socket parameter | 16A 250V~ 2-WAY |
| Switch parameter | 16A 250V~ |
| Norm | German type |
| Environment | Indoor |
| Net weight of a single product | 83g |
| Materiaal | PP |
| Certificering | CE,ROHS |
| Unit package qty | 1 |
| Package | piece/Blister packing |
| Mid-package quantity | 5 |
| M.Package | piece/Heat shrink film |
| Number of outer packs | 60 |
| Outer Package | pc/box |
| EAN-code | 8433325415518 |
| Artikelnummer | B2010243C |