Specifications
| Product color | White |
| Selling points description | 1 SCHUKO SOCKET+TV SOCKET+COMPUTER SOCKET |
| Holes | 2WAYS |
| Cutout size | MIN. L195*W54*H40mm |
| Socket parameter | 16A 250V~ |
| Norm | German type |
| Environment | Indoor |
| Installation method | Flush mounted |
| Net weight of a single product | 241g |
| Materiaal | abs |
| Certificering | CE,RoHS |
| Unit package qty | 1 |
| Package | piece/Blister packing |
| Mid-package quantity | 5 |
| M.Package | pc/bag |
| Number of outer packs | 50 |
| Outer Package | pc/box |
| EAN-code | 8433325190453 |
| Artikelnummer | B20101LVM |