Specifications
| Product color | Grey |
| Selling points description | Two gang two way |
| Power | MAX.2500W |
| Socket parameter | 10A 250V~ |
| IP Rating | IP54 |
| Norm | German type |
| Environment | Outdoor |
| Installation method | Surface mounted |
| Net weight of a single product | 120g |
| Materiaal | PP |
| Certificering | Intertek-S |
| Unit package qty | 1 |
| Package | piece/Blister packing |
| Mid-package quantity | 5 |
| M.Package | pc/bag |
| Number of outer packs | 100 |
| Outer Package | pc/box |
| EAN-code | 8433325195250 |
| Artikelnummer | B20101NRP |