Specificaties
| Productkleur | Wit |
| MEAS | L52.5*W36.5*H57mm |
| Spanning | 250V~ |
| I | 16A |
| Frequency | 50/60 Hz |
| Plug | 16A 250V~ |
| IP waarde | IP20 |
| Applicable standards | Duitse normen |
| Environment | Binnen |
| Nettogewicht van een product | 20g |
| Main Materials | pc,cu |
| Certification | CE, RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | st/Papieren koker |
| Middelste pakket aantal | 5 |
| M.Paket | st/Krimpfolie |
| Buitenverpakking qty | 140 |
| Verpakking | Een / doos |