Specifications
| Product color | White |
| Holes | 4-way |
| Wire | H05VV-F 3G1.5m㎡ |
| Cable length | 3m |
| Power | MAX.3680W |
| Plug parameter | 16A 250V~ 2P+E |
| Socket parameter | 16A 250V~ 4-WAY 2P+E |
| Norm | German type |
| Net weight of a single product | 462.2g |
| Materiaal | PP,Copper |
| Certificering | TUV-GS,CE,RoHS |
| Unit package qty | 1 |
| Package | pcs/hanging card |
| Mid-package quantity | 5 |
| M.Package | pc/bag |
| Number of outer packs | 30 |
| Outer Package | pc/box |
| EAN-code | 8433325177294 |
| Artikelnummer | B20103FGX |