Specifications
| category | With switch |
| Product color | White |
| Holes | 4-way |
| Power | MAX.3680W |
| Socket parameter | 16A 250V~ 4-WAY 2P+E |
| Norm | German type |
| Net weight of a single product | 172.2g |
| Materiaal | PP,Copper |
| Certificering | RoHS |
| Unit package qty | 1 |
| Package | piece/Header bag |
| Mid-package quantity | 5 |
| M.Package | pc/bag |
| Number of outer packs | 30 |
| Outer Package | pc/box |
| EAN-code | 8433325192464 |
| Artikelnummer | B20103NEL |