Specifications
| Product color | White |
| Power | 3680W |
| Plug parameter | 16A 250V~ |
| Socket parameter | 16A 250V~ 3680 W |
| Norm | German standards |
| Net weight of a single product | 56g |
| Materiaal | pc |
| Certificering | CE,TUV,RoHS |
| Unit package qty | 1 |
| Package | piece/Blister packing |
| Mid-package quantity | 5 |
| M.Package | piece/Heat shrink film |
| Number of outer packs | 120 |
| Outer Package | pc/box |
| EAN-code | 8433325327132 |
| Artikelnummer | B20103O97 |