Specifications
| Product color | White |
| Selling points description | 5 blades provide soft air;3 wind speeds;Oscillation up and down/left and right;With night light;USB charging |
| Fan plate | 5 blades |
| Diameter of the grille | D130mm |
| Cable length | 0.6m |
| Power | 4W |
| Voltage | DC5V |
| Speed setting | 3 settings |
| RPM | 1500±100/2100±100/2600±100 r/min |
| Powerful airflow | 2.5/3.5/4.5±5% m/s |
| Norm | VDE |
| Net weight of a single product | 300g |
| Materiaal | abs |
| Certificering | CE,RoHS |
| Unit package qty | 1 |
| Package | pc/box |
| Number of outer packs | 20 |
| Outer Package | pc/box |
| EAN-code | 8433325330415 |
| Artikelnummer | B30101LTK |