Specifications
| Model | Round wire |
| Product color | Black |
| Selling points description | Round wire; European standard cord |
| Roll size | Φ22*H21cm |
| Wire | H05VV-F 3G1.0m㎡ |
| Cable length | 120m |
| Net weight of a single product | 8.7kg |
| Materiaal | pvc,Copper |
| Certificering | CE,RoHS,KEMA |
| Unit package qty | 1 |
| Package | piece/Wrap film |
| Number of outer packs | 1 |
| Outer Package | pc/box |
| EAN-code | 8433325286033 |
| Artikelnummer | B20104IPN |