Specifications
| Model | Round wire |
| Product color | White |
| Selling points description | Round wire; European standard cord |
| Roll size | Φ22*H25cm |
| Wire | H05VV-F 2X1.0m㎡ |
| Cable length | 150m |
| Net weight of a single product | 9.9991kg |
| Materiaal | pvc,Copper |
| Certificering | CE,RoHS,VDE |
| Unit package qty | 1 |
| Package | piece/Wrap film |
| Number of outer packs | 1 |
| Outer Package | pc/box |
| EAN-code | 8433325286088 |
| Artikelnummer | B20104IPF |