Specifications
| Model | Line pattern style |
| Product color | Zwart&Goud |
| Battery included or not | Yes |
| The battery type | Alkaline battery |
| The battery type | 23A AA |
| Selling points description | The first to use acrylic panels in the industry;Super long control distance of 150m;Excellent waterproof performance IP44;36 polyphonics melodies;The battery of the transmitter: 23A 12V Alkaline (included) |
| Power | ≤0.3W |
| IP Rating | IP44 |
| Norm | German & Italian Type |
| Environment | Indoor and outdoor |
| Net weight of a single product | 165g |
| Materiaal | abs,Acrylic |
| Certificering | CE,RoHS |
| Unit package qty | 1 |
| Package | piece/Blister packing |
| Mid-package quantity | 8 |
| M.Package | piece/Heat shrink film |
| Number of outer packs | 64 |
| Outer Package | pc/box |
| EAN-code | 8433325197988 |
| Artikelnummer | B20105QFF |