Specifications
| Model | Round wire |
| Product color | White |
| Selling points description | Round wire; European standard cord |
| Roll size | Φ25.5*H15cm |
| Wire | H05VV-F 3G2.5m㎡ |
| Cable length | 50m |
| Net weight of a single product | 8.6991kg |
| Materiaal | pvc,Copper |
| Certificering | CE,RoHS,VDE |
| Unit package qty | 1 |
| Package | piece/Wrap film |
| Number of outer packs | 1 |
| Outer Package | pc/box |
| EAN-code | 8433325289249 |
| Artikelnummer | B20104IPM |