Specificaties
| Modell | Ronde draad |
| Productkleur | Wit |
| Beschrijving verkooppunten | Ronde draad; Europees standaardsnoer |
| Rolmaat | Φ22*H23cm |
| Wire | H05VV-F 2x0.75m㎡ |
| Snoerlengte | 150m |
| Nettogewicht van een product | 8.9991kg |
| Main Materials | pvc,Koper |
| Certification | CE, RoHS, VDE |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | st/Wikkelfolie |
| Buitenverpakking qty | 1 |
| Verpakking | Een / doos |