Specificaties
| Modell | 2P |
| Productkleur | Grijs |
| MEAS | L82*W35.5*H74mm |
| Spanning | 240V~ |
| I | 25A |
| Applicable standards | Duits en Italiaans type |
| Environment | Binnen |
| Working Temperature | -5℃~40℃ |
| Nettogewicht van een product | 200g |
| Main Materials | pa66,T3GenericName |
| Certification | CE, RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Middelste pakket aantal | 6 |
| M.Paket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 60 |
| Verpakking | Een / doos |