Specifications
| Model | 09 |
| Product color | Grey |
| Battery included or not | Yes |
| The battery type | Lithium iron phosphate battery |
| The battery type | 26650 |
| Light color | RGB |
| Selling points description | 16 static colors;3 dynamic flashing modes |
| Type of solar panel | Monocrystalline |
| Solar panel size | L390*W235*H17mm |
| Cable length | 2m |
| Power | 150W |
| Voltage | Lamp body: DC3.4V/Battery:DC3.2V |
| Current | 1765mA |
| CRI | Ra≥70 |
| Beam angle | 90° |
| Hg(mg) | Zero |
| Battery life | MAX.12h |
| Safety level of luminaire | III |
| Charging time | 4-6H |
| Solar panel power | 15W |
| Solar panel voltage | DC5V |
| Solar panel current | 3000mA |
| IP Rating | IP66 |
| Environment | Outdoor |
| Working Temperature | -10℃~50℃ |
| Battery capacity | 12000mAh |
| Net weight of a single product | 1.94kg |
| Life span | 30000h |
| Materiaal | Plastic,pc |
| Certificering | CE,RoHS |
| Unit package qty | 1 |
| Package | pc/box |
| Number of outer packs | 5 |
| Outer Package | pc/box |
| EAN-code | 8433325402891 |
| Artikelnummer | B1020133O |