Specificaties
| categorie | Drie anti-lampen |
| Productkleur | Wit |
| Lichte kleur | Daglicht |
| Lengte | L1.2m |
| Het maximale aantal lampaansluitingen | 10pcs |
| Aantal kralen | 100LED |
| Vermogen | 38W |
| Spanning | 200-240V~ |
| I | 170mA |
| Frequentie | 50/60Hz |
| Kleurtemperatuur | 6500K |
| Lichtstroom | 4560lm |
| CRI | Ra≥80 |
| VERPLAATSINGSFACTOR(DF) | ≥0.9 |
| Stralingshoek | 120° |
| Hg(mg) | nul |
| EEI | E |
| Veiligheidsniveau van armatuur | II |
| IP waarde | IP65 |
| Environment | Indoor en outdoor |
| Working Temperature | -20℃~40℃ |
| Nettogewicht van een product | 340g |
| Levensduur | 30000h |
| Number of switching cycles | 12500times |
| Materiaal | pc |
| Certificering | CE,RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 30 |
| Verpakking | Een / doos |
| EAN-code | 8433325295745 |
| Artikelnummer | B10401J8R |