Specificaties
| categorie | Keramische Tafellamp |
| Type | Zonder lichtbron |
| Productkleur | De witte&De zwarte |
| Beschrijving verkooppunten | Keramische lampbehuizing;veelzijdig;Stoffen Lampenkap;Lichtbron niet inbegrepen |
| Lamp Holder | E14 |
| MEAS | L220*W130*H390mm |
| Snoerlengte | 1.3m |
| Vermogen | MAX.40W |
| Spanning | 220–240 V~ |
| Frequency | 50/60 Hz |
| Hg (mg) | nul |
| Veiligheidsniveau van armatuur | II |
| IP waarde | IP20 |
| Environment | Binnen |
| Working Temperature | -20℃~40℃ |
| Nettogewicht van een product | 854g |
| Levensduur | 6000h |
| Main Materials | Keramik |
| Certification | CE, RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 8 |
| Verpakking | Een / doos |