Specificaties
| Modell | T5 geïntegreerde lampbuis |
| Productkleur | Wit |
| Lichte kleur | Warm licht |
| MEAS | L1478*W23*H34mm |
| Lengte | L1.5m |
| Het maximale aantal lampaansluitingen | 10st |
| Vermogen | 24W |
| Spanning | 220–240 V~ |
| I | 180 mA |
| Frequency | 50/60 Hz |
| Kleurtemperatuur | 3000 K |
| Lichtstrom | 2640 lm |
| CRI | Ra≥80 |
| VERPLAATSINGSFACTOR(DF) | ≥0.7 |
| Stralingshoek | 120° |
| Hg (mg) | nul |
| Incandescent Lamp Power | 159W |
| EEI | E |
| Veiligheidsniveau van armatuur | II |
| IP waarde | IP20 |
| Environment | Binnen |
| Working Temperature | -10℃~40℃ |
| Nettogewicht van een product | 240g |
| Levensduur | 25000h |
| Number of switching cycles | 7500times |
| Main Materials | pc |
| Certification | CE, RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | st./plastic doos |
| Buitenverpakking qty | 20 |
| Verpakking | Een / doos |