Specificaties
| Productkleur | Wit |
| MEAS | Φ150*H368mm |
| Snoerlengte | 1.5m |
| Vermogen | MAX.60W |
| Spanning | 220–240 V~ |
| I | 16A |
| Frequency | 50/60 Hz |
| CRI | Ra≥80 |
| Hg (mg) | nul |
| Veiligheidsniveau van armatuur | I |
| IP waarde | IP20 |
| Environment | Binnen |
| Working Temperature | -10℃~40℃ |
| Nettogewicht van een product | 810g |
| Levensduur | 25000h |
| Main Materials | pc,Koper |
| Certification | CE, RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 9 |
| Verpakking | Een / doos |