Specificaties
| Productkleur | Wit |
| Wire | H05VV-F 3G1.0m㎡ |
| Snoerlengte | 2m |
| Vermogen | MAX. 3680 W |
| Plug | 16 A 250 V~ 2P+E |
| Socket | 16 A 250 V~ 2P+E |
| Applicable standards | German type |
| Nettogewicht van een product | 281.2g |
| Main Materials | pvc,Koper |
| Certification | CE, RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | stuks/hanglabel |
| Middelste pakket aantal | 5 |
| M.Paket | st./zak |
| Buitenverpakking qty | 30 |
| Verpakking | Een / doos |