Specificaties
| Modell | Lichtstroken met laag voltage |
| Productkleur | Wit |
| Lichte kleur | Naturel |
| MEAS | L5000*W8*H1.5mm |
| Rolmaat | D130*H11 mm |
| Lengte | L5m |
| Vermogen | 10 W/m |
| Spanning | DC24V |
| I | 2.1mA |
| Kleurtemperatuur | 4000 K |
| Lichtstrom | 1100 lm/m |
| CRI | Ra≥80 |
| VERPLAATSINGSFACTOR(DF) | ≥0.5 |
| Stralingshoek | 120° |
| Hg (mg) | nul |
| EEI | F |
| IP waarde | IP20 |
| Environment | Binnen |
| Working Temperature | -20℃~40℃ |
| Nettogewicht van een product | 105g |
| Levensduur | 25000h |
| Main Materials | fpc |
| Certification | CE, RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | st/Papieren koker |
| Buitenverpakking qty | 80 |
| Verpakking | Een / doos |