Specificaties
| categorie | Laagspanningslampstring |
| Type | Opvouwbare serie |
| Modell | Verlichte kerstbomen |
| Productkleur | Draad:donkergroen/Boom:groen/Adapter:zwart |
| Batterij inbegrepen of niet | OF |
| Lichte kleur | Daglicht |
| Beschrijving verkooppunten | 80led;8 functies;Uit;Geheugen;Timer |
| MEAS | Φ40*H120cm |
| Voorspronglengte | L3m |
| Aantal kralen | 80LED |
| Vermogen | MAX.3.6W |
| Spanning | 220–240 V~ |
| Frequency | 50/60 Hz |
| Hg (mg) | nul |
| Veiligheidsniveau van armatuur | II |
| IP waarde | IP44 |
| Environment | Indoor en outdoor |
| Working Temperature | -20℃~40℃ |
| Nettogewicht van een product | 1.15kg |
| Main Materials | Plastic,Koper |
| Certification | CE, RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | st/Kraftpapier doos |
| Buitenverpakking qty | 4 |
| Verpakking | Een / doos |