Specificaties
| Modell | Ronde draad |
| Productkleur | Wit |
| Wire | 27AWG(7/0.14CCA) |
| Snoerlengte | 1.5m |
| Spanning | ≤30V |
| Plug | RJ45 |
| Nettogewicht van een product | 25g |
| Main Materials | cca |
| Certification | CE, RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | st/Papieren koker |
| Middelste pakket aantal | 12 |
| M.Paket | st/Krimpfolie |
| Buitenverpakking qty | 72 |
| Verpakking | Een / doos |