Specificaties
| Productkleur | Wit |
| Batterijtype | Oplaadbare batterij |
| Batterijtype | 18650 |
| Lichte kleur | Warm licht/Natuurlijk licht/Daglicht |
| MEAS | L150*W150*H369mm |
| Snoerlengte | 1m |
| Vermogen | 3W |
| Spanning | DC5V |
| I | 1A |
| Frequency | 50Hz |
| Kleurtemperatuur | 3000 K/4000 K/6500 K |
| Lichtstrom | 200 lm |
| CRI | Ra≥80 |
| Stralingshoek | 120° |
| Hg (mg) | nul |
| Incandescent Lamp Power | 21W |
| EEI | F |
| Veiligheidsniveau van armatuur | III |
| Laadtijd | 4-5h |
| IP waarde | IP20 |
| Environment | Binnen |
| Working Temperature | 0℃~40℃ |
| De capaciteit van de batterij | 1800 mAh |
| Nettogewicht van een product | 460g |
| Levensduur | 20000h |
| Main Materials | abs,Metaal |
| Certification | CE, RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 20 |
| Verpakking | Een / doos |