Specificaties
| categorie | Wandlamp |
| Type | Verspreidt licht |
| Modell | Rond |
| Productkleur | Black |
| Lichte kleur | Daglicht |
| MEAS | D250*H35 mm |
| Snoerlengte | 12cm |
| Vermogen | 12W |
| Spanning | 220–240 V~ |
| I | 59mA |
| Frequency | 50/60 Hz |
| Kleurtemperatuur | 6500 K |
| Lichtstrom | 1450 lm |
| CRI | Ra≥80 |
| VERPLAATSINGSFACTOR(DF) | ≥0.7 |
| Stralingshoek | 120° |
| Hg (mg) | nul |
| Incandescent Lamp Power | 94W |
| EEI | E |
| Veiligheidsniveau van armatuur | II |
| IP waarde | IP20 |
| Environment | Binnen |
| Working Temperature | -20℃~45℃ |
| Installatie methode | Wandmontage |
| Nettogewicht van een product | 700g |
| Levensduur | 20000h |
| Main Materials | Ijzer |
| Certification | CE, RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 10 |
| Verpakking | Een / doos |