Specificaties
| Type | Inductief |
| Productkleur | Wit |
| Sensortyp | Lichtdetectie&Inductie van het menselijk lichaam |
| Lichte kleur | Naturel |
| MEAS | L154*W228*H55mm |
| Wire | 3*1.0mm² |
| Snoerlengte | 25cm |
| Vermogen | 30W |
| Spanning | 220–240 V~ |
| I | 130 mA |
| Frequency | 50/60 Hz |
| Kleurtemperatuur | 4000 K |
| Lichtstrom | 2700 lm |
| CRI | Ra≥80 |
| VERPLAATSINGSFACTOR(DF) | ≥0.9 |
| Stralingshoek | 110° |
| Hg (mg) | nul |
| Incandescent Lamp Power | 30W |
| EEI | F |
| Veiligheidsniveau van armatuur | I |
| IP waarde | IP65 |
| Environment | Indoor en outdoor |
| Working Temperature | -10℃~50℃ |
| Nettogewicht van een product | 364g |
| Levensduur | 30000h |
| Number of switching cycles | 100000times |
| Main Materials | Aluminium, Glas |
| Certification | CE, RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 20 |
| Verpakking | Een / doos |