Specificaties
| Modell | Dubbel tubes |
| Productkleur | Transparent |
| Lichte kleur | Warm licht |
| Lamp Holder | G24d-3 |
| MEAS | D34*H150mm |
| Vermogen | 12W |
| Spanning | 220–240 V~ |
| I | 85mA |
| Frequency | 50/60 Hz |
| Kleurtemperatuur | 3000 K |
| Lichtstrom | 1180 lm |
| CRI | Ra≥80 |
| VERPLAATSINGSFACTOR(DF) | ≥0.7 |
| Stralingshoek | 360° |
| Hg(mg) | nul |
| Incandescent Lamp Power | 82W |
| EEI | F |
| IP waarde | IP20 |
| Environment | Binnen |
| Working Temperature | -10℃~40℃ |
| Nettogewicht van een product | 55.4g |
| Levensduur | 15000h |
| Number of switching cycles | 7500times |
| Main Materials | Glas,Plastic |
| Certification | CE, RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | st/Papieren koker |
| Middelste pakket aantal | 5 |
| M.Paket | st/Krimpfolie |
| Buitenverpakking qty | 50 |
| Verpakking | Een / doos |