Specificaties
| Productkleur | Geel |
| Batterij inbegrepen of niet | JA |
| Lichte kleur | Daglicht |
| Beschrijving verkooppunten | Batterijduur: 100% vermogen kan 4 uur meegaan; 60% vermogen zou 9 uur meegaan; 20% stroom zou 12 uur meegaan. |
| MEAS | L256*W54*H324mm |
| Snoerlengte | 100 cm |
| Aantal kralen | 92LED |
| Vermogen | 50W |
| Spanning | DC3.7V |
| I | 2500 mA |
| Kleurtemperatuur | 6500 K |
| Lichtstrom | 1200 lm |
| CRI | Ra≥80 |
| Stralingshoek | 90° |
| Hg (mg) | nul |
| Veiligheidsniveau van armatuur | III |
| IP waarde | IP65 |
| Environment | Indoor en outdoor |
| Working Temperature | -10℃~50℃ |
| De capaciteit van de batterij | 10000mAh |
| Nettogewicht van een product | 920g |
| Levensduur | 30000h |
| Number of switching cycles | 10000times |
| Main Materials | Aluminium,pc |
| Certification | CE, RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 10 |
| Verpakking | Een / doos |