Specificaties
| categorie | Slanke lamp |
| Type | Achtergrondverlichting |
| Modell | Rond |
| Productkleur | Wit |
| Lichte kleur | Naturel |
| Beschrijving verkooppunten | Opbouw gemonteerd;Witte frame;Directe neerwaartse verlichting;ra≥80 |
| MEAS | Φ285*H32mm |
| Snoerlengte | 15cm |
| Aantal kralen | 4LED |
| Vermogen | 24W |
| Spanning | 220–240 V~ |
| I | 160 mA |
| Frequency | 50/60 Hz |
| Kleurtemperatuur | 4000 K |
| Lichtstrom | 2700 lm |
| CRI | Ra≥80 |
| VERPLAATSINGSFACTOR(DF) | ≥0.7 |
| Stralingshoek | 120° |
| Hg (mg) | nul |
| Incandescent Lamp Power | 162W |
| EEI | E |
| Veiligheidsniveau van armatuur | II |
| IP waarde | IP20 |
| Environment | Binnen |
| Working Temperature | -20℃~45℃ |
| Installatie methode | Opbouw gemonteerd |
| Nettogewicht van een product | 370g |
| Levensduur | 20000h |
| Number of switching cycles | 10000times |
| Main Materials | pp |
| Certification | CE, RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 10 |
| Verpakking | Een / doos |