Specificaties
| Type | Inductief |
| Productkleur | Wit |
| Sensortyp | Lichtsensor |
| Lichte kleur | Warm licht |
| MEAS | W54*D59.2*H54 mm |
| Vermogen | 0.2W |
| Spanning | 220–240 V~ |
| I | 7mA |
| Frequency | 50/60 Hz |
| Kleurtemperatuur | 3000 K |
| Lichtstrom | 5lm |
| CRI | Ra≥80 |
| Stralingshoek | 120° |
| Hg (mg) | nul |
| Veiligheidsniveau van armatuur | II |
| IP waarde | IP20 |
| Environment | Binnen |
| Working Temperature | 5℃~40℃ |
| Nettogewicht van een product | 33g |
| Levensduur | 15000h |
| Main Materials | pc |
| Certification | CE, RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Middelste pakket aantal | 6 |
| M.Pakiet | st/Krimpfolie |
| Buitenverpakking qty | 240 |
| Verpakking | Een / doos |