Specificaties
| Type | COB lichtbron |
| Productkleur | Black |
| Lichte kleur | Daglicht |
| MEAS | D430*H300mm |
| Vermogen | 100W |
| Spanning | 230 V~ |
| Frequency | 50/60 Hz |
| Kleurtemperatuur | 6000 K |
| Lichtstrom | 10000lm |
| CRI | Ra≥70 |
| PF | >0.9 |
| Stralingshoek | 120° |
| Hg (mg) | nul |
| Incandescent Lamp Power | 500W |
| EEI | A + |
| Veiligheidsniveau van armatuur | I |
| IP waarde | IP65 |
| Environment | Indoor en outdoor |
| Working Temperature | -20℃~40℃ |
| Nettogewicht van een product | 253.2g |
| Levensduur | 35000h |
| Number of switching cycles | 1500times |
| Main Materials | Aluminium legering |
| Certification | CE, RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | st/Kraftpapier doos |
| Buitenverpakking qty | 4 |
| Verpakking | Een / doos |